רטרו וואלי

מנורות מעוצבות

בעיות בנצרת, נזילות סתימות רק אצל המומחים באיתור נזילות

האמבטיה שלכם

לא משנה אם אתם גרים כבר עשרות שנים באותה הדירה או שקניתם דירה ראשונה עכשיו, כשמדובר על בית ישן אין ספק שמצב האמבטיה הוא כבר לא מה שהוא היה פעם בלשון המעטה. אצלנו מבינים שבכדי שיהיה נעים באמבטיה, לפעמים שיפוץ לא מספיק – ולעיתים חייבים לבצע החלפת אמבטיה.
אבל צריך להבין שהחלפת אמבטיה היא לא עסק לחובבנים, שכן כסף רב מושקע בכך כמו גם זמן, וקיימת סכנה אם מבצעים זאת באופן חובבני. אנו נבצע החלפת אמבטיה עבורכם תוך כדי עבודה מהירה ומקצועית בידי אינסטלטור מוסמך שייתן לכם את כל האינפורמציה ויעבוד איתכם ליצירת האמבטיה המושלמת.

שלבי החלפת אמבטיה

* צריך להגדיר מראש את הצרכים שלנו – האם אנחנו מעוניינים בג’קוזי, אמבטיית צד או אמבטיה פינתית
* פירוק אמבטיה ישנה
* לקיחת מידות
* הכנת תשתית לאמבטיה החדשה
* צריך לבצע החלפת צנרת
* החלפת ריצוף או קרמיקה בקירות אם תרצו
* לבצע התקנת ברז אמבטיה
* איתור נזילה ע”י המומחים של נוליק
כל עבודה מהנ”ל היא מסובכת לאדם שלא מכיר את המקצוע, אך לאינסטלטורים שלנו היא עסק יום יומי, והם שוחים בחומר. לאחר שבוצעה החלפה ללא נזק לקירות לרצפה או למוצר עצמו, צריך לבצע בדיקת תקינות האיטום, ולוודא שהמוצר המוגמר יהיה לשביעות רצון הלקוח ושכולם מרוצים.

עבודה מהירה ומקצועית

אצלנו מתגאים שבעת החלפת אמבטיה אנו מבצעים עבודה מהירה ומקצועית, מציעים אחריות מלאה על עבודתנו ושולחים רק את הטובים ביותר לביצוע המשימה. החלפת אמבטיה היא מסובכת יותר מתיקון נזילה אקראית, ולכן חשוב שתיקחו רק את הטובים ביותר – עם וותק, ניסיון, אדיבות ומקצוענות, שגם מקומות ברמה ארצית עובדים איתם (כגון קנטרי אזורים ומתחם G בראשון לציון).

איתור נזילות – לצפייה בסרטון

יתרונות – המשך מאמר

. שטיח בכניסה למשרד יכול להיות בצבעי הלוגו שלכם וכך להעניק למשרד פן עיצובי ייחודי. שטיחים מקיר לקיר מבודדים מפני קור ורעש. אם יש לכם ילדים, או שכנים רועשים השטיח יספוג חלק ניכר מהרעש שלהם. הם גם יגנו על ילדיכם כאשר הם נופלים בכך שירככו את המכה, וגם יגנו על כוס זכוכית שנפלה מפני שבירה. המשך..

יתרונות – חלק ראשון

בנוסף לרצפות הרגילות שהתרגלנו אליהן מאז קום המדינה, כיום עומדות בפנינו שתי דרכים מיוחדות לצפות את הרצפה: פרקטים ושטיחים מקיר לקיר. שיטות אלה מעניקות לבית אוירה חמה ומיוחדת. פרקטים ושטיחים מקיר לקיר מתאימים גם לבתים פרטיים, וגם למשרדים ומוסדות. הם מופיעם בהיצע רחב, בגוונים ובטקסטורות שונות. אם בעבר רק אנשים אמידים יכלו להרשות לעצמם פרקט יפה מעץ, היום יש פרקטים העשויים מפולימרים והם איכותיים ומתאימים לכל בית ומשרד. המשך..

העיצוב הפנימי – המשך מאמר

מאחר ולעתים קרובות קונספט עיצובי מתנגש עם סגנון החיים, למשל רצון לתת עיצוב מודרני ומנוכר מצד אחד אבל הצורך לשוות לבית עם משפחה מראה חמים ונעים מצד שני, אפשר לעשות שימוש באלמנטים דקורטיביים אשר יעניקו עיצוב שונה לבית ויהפכו את הבית למתאים לסגנון החיים של בני הבית אבל עדיין מעוצב באלמנטים עדכניים ועכשוויים. המשך..

העיצוב הפנימי – חלק ראשון

אין ספק כי הקשר בין סגנון חיים לעיצוב פנים הוא חזק ביותר. החיים המודרניים הופכים את הבית האישי של האדם למבצרו ולכן החשיבות של יצירת חלל מעוצב ונוח היא רבה. עיצוב מקצועי ונכון על ידי המעצבים המנוסים של הילית עיצוב פנים יכולים להפוך כל בית לארמונו הפרטי של הלקוח. המשך..