מנורות מעוצבות

העיצוב הפנימי – חלק ראשון

אין ספק כי הקשר בין סגנון חיים לעיצוב פנים הוא חזק ביותר. החיים המודרניים הופכים את הבית האישי של האדם למבצרו ולכן החשיבות של יצירת חלל מעוצב ונוח היא רבה. עיצוב מקצועי ונכון על ידי המעצבים המנוסים של הילית עיצוב פנים יכולים להפוך כל בית לארמונו הפרטי של הלקוח.

השפעת סגנון החיים על תכנון העיצוב הפנימי

בתהליך התכנון והאפיון של העיצוב הפנימי של הבית המתחיל כל פרויקט של עיצוב פנים נבחנים בקפידה הצרכים ואורח החיים של בעל הבית ובני המשפחה. אורח החיים וסגנון החיים שבני המשפחה סיגלו לעצמם יכול לשנות לחלוטין את הקונספט העיצובי של הבית ולכן חשוב מאוד לבחון ולהגדיר מראש את סגנון החיים של בני הבית.
כדוגמא ניתן לבחון את סגנון החיים של זוג צעיר ללא ילדים לסגנון החיים של משפחה עם ילדים, אין ספק שעיצוב הפנים של חלל הבית בשני המקרים יהיה שונה לחלוטין והאלמנטים העיצוביים בהם ייעשה שימוש יהיו אחרים.

מנורות במגוון צורות 

כיצד להתאים את העיצוב הפנימי לסגנון החיים

הקשר בין סגנון חיים לעיצוב פנים התאמת העיצוב הפנימי של הבית לסגנון החיים אינה משימה פשוטה. לא קל להגדיר את סגנון החיים וקשה עוד יותר להתאים קונספט עיצובי אחיד לסגנון חיים. אחד הדרכים לבצע זאת היא לשבת יחד עם הלקוח והמעצב ולחשוב על קונספט עיצובי שלפיו יעוצב חלל הבית.