מנורות מעוצבות

בעיות בנצרת, נזילות סתימות רק אצל המומחים באיתור נזילות

האמבטיה שלכם

לא משנה אם אתם גרים כבר עשרות שנים באותה הדירה או שקניתם דירה ראשונה עכשיו, כשמדובר על בית ישן אין ספק שמצב האמבטיה הוא כבר לא מה שהוא היה פעם בלשון המעטה. אצלנו מבינים שבכדי שיהיה נעים באמבטיה, לפעמים שיפוץ לא מספיק – ולעיתים חייבים לבצע החלפת אמבטיה.
אבל צריך להבין שהחלפת אמבטיה היא לא עסק לחובבנים, שכן כסף רב מושקע בכך כמו גם זמן, וקיימת סכנה אם מבצעים זאת באופן חובבני. אנו נבצע החלפת אמבטיה עבורכם תוך כדי עבודה מהירה ומקצועית בידי אינסטלטור מוסמך שייתן לכם את כל האינפורמציה ויעבוד איתכם ליצירת האמבטיה המושלמת.

שלבי החלפת אמבטיה

* צריך להגדיר מראש את הצרכים שלנו – האם אנחנו מעוניינים בג’קוזי, אמבטיית צד או אמבטיה פינתית
* פירוק אמבטיה ישנה
* לקיחת מידות
* הכנת תשתית לאמבטיה החדשה
* צריך לבצע החלפת צנרת
* החלפת ריצוף או קרמיקה בקירות אם תרצו
* לבצע התקנת ברז אמבטיה
* איתור נזילה ע”י המומחים של נוליק
כל עבודה מהנ”ל היא מסובכת לאדם שלא מכיר את המקצוע, אך לאינסטלטורים שלנו היא עסק יום יומי, והם שוחים בחומר. לאחר שבוצעה החלפה ללא נזק לקירות לרצפה או למוצר עצמו, צריך לבצע בדיקת תקינות האיטום, ולוודא שהמוצר המוגמר יהיה לשביעות רצון הלקוח ושכולם מרוצים.

עבודה מהירה ומקצועית

אצלנו מתגאים שבעת החלפת אמבטיה אנו מבצעים עבודה מהירה ומקצועית, מציעים אחריות מלאה על עבודתנו ושולחים רק את הטובים ביותר לביצוע המשימה. החלפת אמבטיה היא מסובכת יותר מתיקון נזילה אקראית, ולכן חשוב שתיקחו רק את הטובים ביותר – עם וותק, ניסיון, אדיבות ומקצוענות, שגם מקומות ברמה ארצית עובדים איתם (כגון קנטרי אזורים ומתחם G בראשון לציון).

איתור נזילות – לצפייה בסרטון